Преглед

Број на имот: BLK627
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 2
 • Спални
 • 2
 • Бањи
 • 76

Опис

Се издава модерно наместен, трособен стан на 5ти кат со две спални соби, дневна соба со трпезарија, кујна, два тоалети и балкон со прекрасен поглед на Водно.

Станот е целосно реновиран и опремен со нов мебел и централно градско греење и е лоциран на мирна локација во Центар, Капиштец.

Зградата располага со лифт и паркинг простор.

Цената за месечна закупнина изнесува 500 евра + Агенциска провизија.

 • Адреса Центар
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 10, 2020 во 2:28 pm
 • Број на имот: BLK627
 • Цена: €500
 • Големина на Имот: 76 m²
 • Спални: 2
 • Бањи: 2
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: За изнајмување

Споредете ги огласите

Спореди
PropertyOne
 • PropertyOne