КУЌА НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЖДАНЕЦ

 • €500,000
Жданец

КУЌА НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЖДАНЕЦ

Жданец
 • €500,000

Преглед

Број на имот: BLK581
 • Куќа
 • Вид на Имот
 • 4
 • Спални
 • 3
 • Бањи
 • 2
 • Гаражи
 • 423

Опис

Куќа во Жданец, во вид на станбена зграда на 4 спрата. Секој спрат е со посебен стан, сутерен со големина од 80м2, приземје 140м2, прв кат 140м2 и поткровје од 63м2.

Во дворот на куќата има гаража и мала соба од 28м2.

 • Адреса Жданец
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 10, 2020 во 2:25 am
 • Број на имот: BLK581
 • Цена: €500,000
 • Големина на Имот: 423 m²
 • Спални: 4
 • Бањи: 3
 • Гаражи: 2
 • Вид на Имот: Куќа
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
PropertyOne
 • PropertyOne