КУЌА СО УРЕДЕН 1400М2 ДВОР И БАЗЕН

 • €310,000
Сопиште

КУЌА СО УРЕДЕН 1400М2 ДВОР И БАЗЕН

Сопиште
 • €310,000

Преглед

Број на имот: BLK441
 • Куќа
 • Вид на Имот
 • 3
 • Спални
 • 3
 • Бањи
 • 3
 • Гаражи
 • 450

Опис

Пријатна куќа со големина од 450м2 на 3 ката со прекрасен, хортикултурно уреден двор 1400м2 со летна тераса и базен. Во секоја од спалните соби има индивидуален тоалет.

Куќата се наоѓа на прекрасна, мирна локација со убав поглед и располага со 3 паркинг места.

 • Адреса Сопиште
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 8, 2020 во 5:34 am
 • Број на имот: BLK441
 • Цена: €310,000
 • Големина на Имот: 450 m²
 • Површина на Земјиште: 1400 m²
 • Спални: 3
 • Бањи: 3
 • Гаражи: 3
 • Вид на Имот: Куќа
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
PropertyOne
 • PropertyOne