ЛУКСУЗЕН СТАН ВО СКОПЈЕ

 • €1,700
Центар

Преглед

Број на имот: BLK722
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 3
 • Спални
 • 2
 • Бањи
 • 128

Опис

Се издава нов, луксузен, комплетно наместен стан во најубавата зграда во Центарот на Скопје со вкупна површина од 118м2. Станот располага со три спални соби, дневна соба од 50м2, кујна, трпезарија, две купатила и две тераси со прекрасен поглед кон Водно. Станот е целосно луксузно опремен, климатизиран, приклучен на градско парно и располага со две гаражни места на прво ниво и подрум од 6м2.

Зградата е под 24 часовен видео надзор и располага со домарска служба.

Цената за месечна закупнина изнесува 1700 евра.

 • Адреса Центар
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 10, 2020 во 2:59 pm
 • Број на имот: BLK722
 • Цена: €1,700
 • Големина на Имот: 128 m²
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: За изнајмување

Споредете ги огласите

Спореди
PropertyOne
 • PropertyOne