ЛУКСУЗНА КУЌА ВО БАРДОВЦИ 300М2

 • €410,000
Бардовци

ЛУКСУЗНА КУЌА ВО БАРДОВЦИ 300М2

Бардовци
 • €410,000

Преглед

Број на имот: BLK576
 • Куќа
 • Вид на Имот
 • 3
 • Спални
 • 2
 • Бањи
 • 2
 • Гаражи
 • 300

Опис

Се продава куќа на одлична локација во Бардовци. Површината на плацот опфаќа 900м2, површина на куќата изнесува 300м2. Куќата на првиот кат располага со дневна соба, кујна, тоалет и една спална соба, вториот кат располага со две спални соби, тоалет, гардеробер и тераса. Ладење и греење во куќата е со инвертер клими.

Во куќата има два базени, од кој едниот е внатрешен базен а другиот базен е лоциран во дворот. Располага со паркинг простори во гаража.

 • Адреса Бардовци
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 10, 2020 во 2:16 am
 • Број на имот: BLK576
 • Цена: €410,000
 • Големина на Имот: 300 m²
 • Површина на Земјиште: 900 m²
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Гаражи: 2
 • Вид на Имот: Куќа
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
PropertyOne
 • PropertyOne