ЛУКСУЗНА КУЌА ВО БЛИЗИНА НА МАРКОВ МАНАСТИР

 • €280,000
Кисела Вода

ЛУКСУЗНА КУЌА ВО БЛИЗИНА НА МАРКОВ МАНАСТИР

Кисела Вода
 • €280,000

Преглед

Број на имот: BLK592
 • Куќа
 • Вид на Имот
 • 6
 • Спални
 • 2
 • Бањи
 • 3
 • Гаражи
 • 220

Опис

Ќуќата се наоѓа во близина на Марков Манастир, има двор од 2800 м2, 220 м2 плоча /180 м2 корисна, 8 соби, ограда од камен, кошаркарски терен , базен и летниковец со фурна со скара.

 • Адреса Кисела Вода
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на јуни 7, 2020 во 10:15 pm
 • Број на имот: BLK592
 • Цена: €280,000
 • Големина на Имот: 220 m²
 • Површина на Земјиште: 2800 m²
 • Спални: 6
 • Бањи: 2
 • Гаражи: 3
 • Вид на Имот: Куќа
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
PropertyOne
 • PropertyOne