ЛУКСУЗНА КУЌА ВО ПРЖИНО

 • €750,000
Пржино

ЛУКСУЗНА КУЌА ВО ПРЖИНО

Пржино
 • €750,000

Преглед

Број на имот: BLK398
 • Куќа
 • Вид на Имот
 • 3
 • Спални
 • 3
 • Бањи
 • 3
 • Гаражи
 • 400

Опис

Се продава куќа од 400м2 на одлична локација во Пржино. Куќата е со одлично распределени 3 спрата, располага со 3 спални соби со тоалети, 2 простории за гардеробери, отворена дневна соба со излез кон дворот, комплетно опремена кујна, како и гаража.

Последниот спрат од куќата располага со голема тераса со прекрасен поглед кон Скопје.

 • Адреса Пржино
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 8, 2020 во 5:17 am
 • Број на имот: BLK398
 • Цена: €750,000
 • Големина на Имот: 400 m²
 • Спални: 3
 • Бањи: 3
 • Гаражи: 3
 • Вид на Имот: Куќа
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
PropertyOne
 • PropertyOne