ЛУКСУЗНИ СТАНОВИ ВО МОДЕРНА ЗГРАДА

 • /
Карпош
Featured

ЛУКСУЗНИ СТАНОВИ ВО МОДЕРНА ЗГРАДА

Карпош
 • /

Преглед

Број на имот: BLK703
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 120

Опис

Луксузни станови за изнајмување во Карпош наспроти Катастар во нова, модернa, енергетско-ефикасна зграда, опремена со најсовремени, луксузни материјали, италијански мебел, најнови апарати, квалитетна санитарија, греење/ладење со топлотна пумпа (за секој стан посебно).

3 стана на располагање за изнајмување со големина од:

120м2 комплетно опремен стан на приземје, со 3 спални соби, 2 тоалети, тераса. Месечна закупнина – 1500 Еур;

140м2 комплетно опремен стан на прв кат со пространи 3 спални соби, 2 тоалети, перална, тераса. Месечна закупнина – 1500 Еур;

100м2 комплетно опремен стан на прв кат со 3 спални соби, 2 тоалети, тераса. Месечна закупнина – 1100 Еур.

Зградата располага со обезбедување и паркинг места во гаража.

 • Адреса Карпош
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 13, 2020 во 3:41 pm
 • Број на имот: BLK703
 • Цена: /
 • Големина на Имот: 120 m²
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: За изнајмување

Споредете ги огласите

Спореди
PropertyOne
 • PropertyOne