НОВИ СТАНОВИ ВО МИЧУРИН

 • €1,100
Аеродром

НОВИ СТАНОВИ ВО МИЧУРИН

Аеродром
 • €1,100

Преглед

Број на имот: BLK726
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 0

Опис

Се продаваат нови двособни и трособни станови во најубавиот и најтивкиот дел од Аеродром (Мичурин) со квадратури од:

50м2 со една спална соба

52м2 со една спална соба

54м2 со две спални соби

67м2 со две спални соби

70м2 со две спални соби

72м2 со две спални соби

Зградата располага со лифт, подземен паркинг, паркинг пред зграда и централно градско парно.

Цената е 1100 евра м2 + Агенциска провизија.

 • Адреса Аеродром
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 10, 2020 во 3:02 pm
 • Број на имот: BLK726
 • Цена: €1,100
 • Големина на Имот: 0 m²
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
PropertyOne
 • PropertyOne