НОВ ДУПЛЕКС ВО ТАФТАЛИЏЕ

 • €132,000
Карпош

НОВ ДУПЛЕКС ВО ТАФТАЛИЏЕ

Карпош
 • €132,000

Преглед

Број на имот: BLK732
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 3
 • Спални
 • 2
 • Бањи
 • 161

Опис

На располагање е одличен нов дуплекс во близина на гимнација Нова. Првото ниво е 86м2 со тоалет, кујна и просторна дневна. На второто ниво се наоѓаат 3 спални соби и тоалет.

Станот има прекрасен отворен поглед на Водно. Во непосредна близина на станот се лоцирани паркови, супермаркети, основни и средни училишта, градинки, ресторани.

 • Адреса Карпош
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на јуни 7, 2020 во 10:16 pm
 • Број на имот: BLK732
 • Цена: €132,000
 • Големина на Имот: 161 m²
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
PropertyOne
 • PropertyOne