НОВ ЛУКСУЗЕН СТАН ВО СКОПЈЕ, ЦЕНТАР, FLATIRON

 • €1,200
flatiron

НОВ ЛУКСУЗЕН СТАН ВО СКОПЈЕ, ЦЕНТАР, FLATIRON

flatiron
 • €1,200

Преглед

Број на имот: BLK1044
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 3
 • Спални
 • 2
 • Бањи
 • 2
 • Гаражи
 • 118
 • 2019
 • Изградена Година

Опис

ИД:264074 – Се издава нов, луксузен наместен стан во Центар, Flatiron, со вкупна површина од 118 м2  со три спални соби, дневна соба од 50 м2, кујна, трпезарија, две купатила и две тераси со прекрасен поглед кон Водно, располага со две гаражни места на прво ниво и подрум од 6м2. Зградата има 24 часовен видео надзор и располага со домарска служба.

 • Адреса flatiron
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на септември 10, 2020 во 9:32 am
 • Број на имот: BLK1044
 • Цена: €1,200
 • Големина на Имот: 118 m²
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Гаражи: 2
 • Изградена Година: 2019
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: За изнајмување

Споредете ги огласите

Спореди
Domik Real Estate
 • Domik Real Estate