ПЛАЦ НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА НА ВОДНО

 • €600,000
Водно

ПЛАЦ НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА НА ВОДНО

Водно
 • €600,000

Преглед

Број на имот: BLK446
 • Плац
 • Вид на Имот
 • 580

Опис

Плац 580м2 на ексклузивна локација на Водно, со куќа 270м2. Плацот е со одлична местоположба во најпосакуваниот дел на Водно. Поседува маркица за градба 5+2+пк.

 • Адреса Водно
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 8, 2020 во 5:37 am
 • Број на имот: BLK446
 • Цена: €600,000
 • Големина на Имот: 580 m²
 • Вид на Имот: Плац
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
PropertyOne
 • PropertyOne