ПРЕКРАСНА КУЌА НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ПРИВАТЕН КОМПЛЕКС

 • €680,000
Чучер Сандево
Featured

ПРЕКРАСНА КУЌА НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ПРИВАТЕН КОМПЛЕКС

Чучер Сандево
 • €680,000

Преглед

Број на имот: BLK307
 • Куќа
 • Вид на Имот
 • 5
 • Спални
 • 3
 • Бањи
 • 3
 • Гаражи
 • 541

Опис

Се продава ексклузивна куќа во приватниот комплекс Верина со површина од 541м2, комплетно наместена, издадена со договор на 4 години и кирија од 3,000€ месечно.

Куќата е дел од елитната населба Верина, има сопствено обезбедување, одржување, отворен базен, пикник простор, спортски терени, детско игралиште и теретана. Луксузно живеење со 15,000 м2 уредено зеленило, езеро со површина од 5,000 м2, базен со пикник простор, рекреативни терени, детско игралиште, фитнес центар опремен со сауна и турска бања.

Исклучително внимание е посветено во делот на безбедноста. Комплексот располага со 24 часовно физичко и видео обезбедување.

 • Адреса Чучер Сандево
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на јуни 7, 2020 во 10:14 pm
 • Број на имот: BLK307
 • Цена: €680,000
 • Големина на Имот: 541 m²
 • Површина на Земјиште: 5000 m²
 • Спални: 5
 • Бањи: 3
 • Гаражи: 3
 • Вид на Имот: Куќа
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
PropertyOne
 • PropertyOne