Преглед

Број на имот: BLK496
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 3
 • Спални
 • 2
 • Бањи
 • 135

Опис

Овој 120м2 луксузен апартман со три спални нуди прекрасен поглед на градот.
Располага со голема дневна соба која е отворена со модерна и комплетно опремена кујна со сите основни работи што ви се потребни. Спалните соби имаат сопствени бањи и еден гостински тоалет. Апартманот е опремен со телевизор со рамен екран со кабловска телевизија, Wi-Fi, клима уред, пегла, фен за коса и сите потребни погодности.
Централно лоциран, сè што ви треба е на неколку минути пеш, градскиот плоштад, меѓуградската автобуска станица, трговскиот центар “Веро центар”, старата чаршија и тврдината Кале се само на 5 минути. Наспроти зградата е најпознатиот дел од кејот на Вардар исполнет со многу ресторани и барови.
Овој неверојатен стан е совршен за краткотраен престој ако патувате за релаксирање, одмор или бизнис престој.

 • Адреса ул. 1737/34-1
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 8, 2020 во 6:11 am
 • Број на имот: BLK496
 • Цена: €120
 • Големина на Имот: 135 m²
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: Дневен престој

Споредете ги огласите

Спореди
LSA Rent
 • LSA Rent