СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН НА ВОДНО, СКОПЈЕ

 • €500
Todor Aleksandrov, Vodno, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia

СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН НА ВОДНО, СКОПЈЕ

Todor Aleksandrov, Vodno, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
 • €500

Преглед

Број на имот: BLK1096
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 3
 • Спални
 • 2
 • Бањи
 • 148

Опис

ИД:265116- Се изнајмува луксузен стан на Водно со површина од 148 м2 со три спални соби, три тераси, на прв кат со паркинг место. Цена 500 Евра

 

 • Адреса Todor Aleksandrov, Vodno, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на септември 27, 2020 во 1:31 pm
 • Број на имот: BLK1096
 • Цена: €500
 • Големина на Имот: 148 m²
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: За изнајмување

Споредете ги огласите

Спореди
Domik Real Estate
 • Domik Real Estate