Се изнајмува стан во центар

 • €350
Јордан Мијалков, Центар, Скопје, Општина Центар, Град Скопје, Скопски регион, 1000, Macedonia

Се изнајмува стан во центар

Јордан Мијалков, Центар, Скопје, Општина Центар, Град Скопје, Скопски регион, 1000, Macedonia
 • €350

Преглед

Број на имот: BLK885
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 3
 • Спални
 • 2
 • Бањи
 • 75

Опис

Се изнајмува 3 собен стан во центарот на Скопје.Станот се наоѓа на ул.Јордан Мијалков бр 40 со централно греење,клима и мини кујна.

Погоден за фирми!

 • Адреса Јордан Мијалков, Центар, Скопје, Општина Центар, Град Скопје, Скопски регион, 1000, Macedonia
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 17, 2020 во 11:00 am
 • Број на имот: BLK885
 • Цена: €350
 • Големина на Имот: 75 m²
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: За изнајмување

Споредете ги огласите

Спореди
Vlatko
 • Vlatko