СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ

 • По договор
Бул. Авној Аеродром Скопје

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ

Бул. Авној Аеродром Скопје
 • По договор

Преглед

Број на имот: BLK939
 • Деловен простор
 • Вид на Имот
 • 84

Опис

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ (СПРОТИ ХОТЕЛ ХИЛТОН) 84М2, СО ДВА ВЛЕЗА и ПАРКИНГ

 • Адреса Бул. Авној Аеродром Скопје
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 29, 2020 во 7:09 pm
 • Број на имот: BLK939
 • Цена: По договор
 • Големина на Имот: 84 m²
 • Вид на Имот: Деловен простор
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
KrsteKrki
 • KrsteKrki