НОВ ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН – ЧАИР

 • €99,000
Серава 75 - Чаир

НОВ ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН – ЧАИР

Серава 75 - Чаир
 • €99,000

Преглед

Број на имот: BLK764
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 3
 • Спални
 • 2
 • Бањи
 • 135
 • 2015
 • Изградена Година

Опис

Се продава нов, луксузен, комплетно наместен стан во ул. Серава 75 близу основното училиште Цветан Димов – Чаир со вкупна површина од 110м2 +23 м2 Тераса.

Станот располага со три спални соби, дневна соба со кујна, трпезарија, две купатила и тераса со прекрасен поглед кон Водно. Станот е целосно луксузно опремен, климатизиран со LG инверер на втори спрат.

За повеќе информации јавете се на 070366973

Shitet banes e re, luksoze, plotësisht e mobiluar  në Rr. Serava 75 afër shkollës fillore Hasan Prishtina (Cvetan Dimov) me sipërfaqe totale prej 110 m2 + 23 m2 Teras.

Banesa ka tre dhoma gjumi, Sallon me kuzhinë, dy banjo dhe një terrasë prej 23 m2 me një pamje të bukur kah Vodno. Banesa është luksoz e pajisur dhe me sistem inverter LG në katin e dytë.

070366973

 

 

 • Адреса Серава 75 - Чаир
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 11, 2020 во 3:27 pm
 • Број на имот: BLK764
 • Цена: €99,000
 • Големина на Имот: 135 m²
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Изградена Година: 2015
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
Enis
 • Enis