Се продава трособен стан

 • По договор
Христо Татарчев, Pripor, Kisela Voda, Skopje, Municiplity of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1054, Macedonia

Се продава трособен стан

Христо Татарчев, Pripor, Kisela Voda, Skopje, Municiplity of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1054, Macedonia
 • По договор

Преглед

Број на имот: BLK948
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 2
 • Спални
 • 2
 • Бањи
 • 82

Опис

Се продава трособен стан 82м2 кај Расадник,на прв спрат со две тераси,зграда на Бетон, веднаш вселив

 • Адреса Христо Татарчев, Pripor, Kisela Voda, Skopje, Municiplity of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1054, Macedonia
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на јуни 1, 2020 во 12:25 am
 • Број на имот: BLK948
 • Цена: По договор
 • Големина на Имот: 82 m²
 • Спални: 2
 • Бањи: 2
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
KrsteKrki
 • KrsteKrki