ТРЕНДИ, СОФИСТИЦИРАН АПАРТМАН

 • €50
Аминта Трети 81

ТРЕНДИ, СОФИСТИЦИРАН АПАРТМАН

Аминта Трети 81
 • €50

Преглед

Број на имот: BLK506
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 1
 • Спално
 • 1
 • Бањо
 • 60

Опис

Овој луксузен апартман располага со голема дневна соба, отворена со комплетно модерно опремена кујна со сите потребни елементи, една спалнa соба со голем кревет, бања со туш кабина. Неодамна реновираниот ентериер и целокупниот декор му даваат на овој апартман трендовски и софистициран стил кој ке го направи Вашиот престој пријатен. Лоциран во центарот на градот на само неколку минути пеш е градскиот плоштад, градскиот трговски центар, кејот на реката Вардар исполнет со многу ресторани и барови.
Овој апартман е совршен за краток престој, без разлика дали патувате за бизнис или задоволство.

 • Адреса Аминта Трети 81
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 8, 2020 во 6:14 am
 • Број на имот: BLK506
 • Цена: €50
 • Големина на Имот: 60 m²
 • Спално: 1
 • Бањо: 1
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: Дневен престој

Споредете ги огласите

Спореди
LSA Rent
 • LSA Rent