Преглед

Број на имот: BLK872
 • Куќа
 • Вид на Имот
 • 5
 • Спални
 • 1
 • Бањо
 • 1
 • Гаража
 • 200
 • 2010
 • Изградена Година

Опис

Prodavam kukja vo butel 2  200kvadrati  dvor 500kvadrati

 • Адреса Ivan Manolev, Butel 2, Butel, Skopje, Municipality of Butel, City of Skopje, Skopje Region, 255, Macedonia
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на јуни 7, 2020 во 10:23 pm
 • Број на имот: BLK872
 • Цена: €150,000
 • Големина на Имот: 200 m²
 • Површина на Земјиште: 500 m²
 • Спални: 5
 • Бањо: 1
 • Гаража: 1
 • Големина на Гаража: 20
 • Изградена Година: 2010
 • Вид на Имот: Куќа
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
Nenad
 • Nenad