Преглед

Број на имот: BLK812
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 1
 • Спално
 • 1
 • Бањо
 • 37

Опис

Комотно модерно уредено студио во центарот на градот. Студиото е сосема ново опремено со телевизор со рамен екран со кабелски канали, Wi-Fi, климатизација и комплетно опремена кујна со сите потребни удобности за краток престој. Апартманот се наоѓа на 6-тиот кат на станбена зграда со целосно функционални лифтови, влезна врата која се отвара со шифра, со што имате совршена безбедност.

 • Адреса ул. Петар Поп Арсов 38
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на мај 13, 2020 во 3:52 pm
 • Број на имот: BLK812
 • Цена: €40
 • Големина на Имот: 37 m²
 • Спално: 1
 • Бањо: 1
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: Дневен престој

Споредете ги огласите

Спореди
LSA Rent
 • LSA Rent