Se prodava renoviran stan

 • По договор
Вуковарска, Chair, Skopje, Municipality of Chair, City of Skopje, Skopje Region, 255, Macedonia
Featured

Se prodava renoviran stan

Вуковарска, Chair, Skopje, Municipality of Chair, City of Skopje, Skopje Region, 255, Macedonia
 • По договор

Преглед

Број на имот: BLK999
 • Стан
 • Вид на Имот
 • 2
 • Спални
 • 2
 • Бањи
 • 90

Опис

Se prodava stan od 90m2 vo opstina Cair, Skopje. Stanot e na I (1) sprat , celosno renoviran pred 1 godina so moderen i visoko kvaliteten inventar. Se prodava celosno so mebel. Stanot ima 1 spalna , 1 soba za deca , 2 kupatila , spajz i terasa.

 • Адреса Вуковарска, Chair, Skopje, Municipality of Chair, City of Skopje, Skopje Region, 255, Macedonia
 • Град Скопје

Детали

Ажурирано на јуни 7, 2020 во 2:01 pm
 • Број на имот: BLK999
 • Цена: По договор
 • Големина на Имот: 90 m²
 • Спални: 2
 • Бањи: 2
 • Вид на Имот: Стан
 • Статус на Имот: За продажба

Споредете ги огласите

Спореди
Vijon
 • Vijon